071-2510101   info@het-ivp.nl

CONTACT

Adres:
Valkenburgseweg 48
2223 KD Katwijk

Telefoonnummer algemeen tijdens kantooruren:
071-2510101

Algemeen e-mailadres:
info@het-ivp.nl

E-mailadressen:
Willem Guijt: guijt@het-ivp.nl
John Luijten: luijten@het-ivp.nl
Heleen Lieffering: lieffering@het-ivp.nl
Cynthia van Genderen: c.vangenderen@het-ivp.nl
Sonya Planken: planken@het-ivp.nl
Sanne Winchester: winchester@het-ivp.nl
Cindy Hartman: hartman@het-ivp.nl

Kamer van Koophandel nummer
53403878

 Bereikbaarheid:
Voor algemene vragen kunt u ons mailen. Wij werken tijdens kantooruren. Op woensdag zijn wij gesloten.
Buiten onze praktijkuren kunt u bij spoedeisende zaken contact opnemen met de huisartsenpost.
Wij maken gebruik van beveiligde communicatie met onze cliënten via my Mindspace.
U kunt uw vraag over deze service stellen via helpdesk@mymindspace.nl.
Indien aan de orde maakt uw behandelaar aanvullend met u afspraken over bereikbaarheid.

 Routebeschrijving

Met de auto en fiets:
Er is parkeergelegenheid en een overdekte fietsenstalling achter ons gebouw. Toegang is via een smalle straat aan de zijkant van het gebouw.

Met openbaar vervoer:
Bus 38 (van Centraal Station Leiden naar Gemeentehuis Katwijk)
stopt voor de deur.

Links

error: Beveiligd, Uw kunt bij ons geen content kopiëren.